TAIZHOU GANGBANG hoone materjali Co, Ltd asutati aastal 2011. Meie firma asub Costal tööstuslik linn, Sanmen, TaiZhou City Zhejiang provintsis, mis on kõik ressursid ranniku majandus vöö. Välja peamised tooted on eksterjööri/interjööri kaunistamiseks AKV, reklaami trükkimine AKV, A / B klassi tulekindlas AKV, puidust AKV, vask Komposiit paneeli, titaan tsink komposiit Panel.Steep Komposiit paneeli ja roostevabast terasest Komposiit paneeli.


Meie ettevõte hõlmab pindala on üle 100 MU ja 35000 ruutmeetrit ehituse valdkonnas koos meie ettevõtluse arendamiseks, jätkame ja neelavad rahvusvahelise täiustatud tootmise seadmete tehniline personal ning juhtimise kogemus tegemine innovatsiooni ja rõhutab brändi, meist saanud üks tootjatest, kes suudab kõige super lai AKV kell 2 meetrit. Püüame luua GANGBANG brändi kõrge hinnaga, kvaliteetset ja roheline hoone olulised väljad.


Meie firma tegeleb ISO9001: 2008 kvaliteedisüsteemi sertifitseerimine ja kõik meie tooted on läbinud CTC kvaliteeditõendite Hiina kodanik hoone materjali Test Center. Meil on palju volitussertifikaadid CE, SGS, PSB, ASTM, BSI ja ISO14001:2004.


Pärast aastatepikkusi pingutusi, on meie ettevõte kindlaks lai võrgustik hõlmab üle 30 provintsid Hiinas ja 150 riigis edasikandmise oma stiili, jätkame kaasa uus trend on dekoratiivsed materjalid väljade baasi hoone uue sajandi ülemere laienemisele ja siseturul.