A / B tulekindel vask Komposiit paneeli

Komposiit paneeli on ühend Vaskplaadid tuumaga anorgaanilised komposiit tulekaitsega tulekindel, ülemine/alumine kiht pärast kokkusegamisel, polümeerkile, tulekindel vask topelt kahepoolne maali ja tagasi lehe liitmine.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

A / B tulekindel vask Komposiit paneeli

Komposiit paneeli on ühend Vaskplaadid tuumaga anorgaanilised komposiit tulekaitsega tulekindel, ülemine/alumine kiht pärast kokkusegamisel, polümeerkile, tulekindel vask topelt kahepoolne maali ja tagasi lehe liitmine. See on laialdaselt kasutusel hoone kardin ootab kõrge tulekindel nõuetele. On kolmanda põlvkonna asendada imporditud toodete kardin seina vask Komposiit paneeli ja kenasti vasest Komposiit paneeli. Tulekindel vask Komposiit paneeli olla mitte ainult eeliseid tavapärase AKV, kuid ka väga hea tulekindel. See on kirjeldatud GB8624 B1 ja A2 tulekindel standard, LSOH, halogeeni vaba, ei ole mürgine gaas, karm core kiht, lihtne kasutada ja paigaldus.

 

◎ Funktsioon:

① Tähelepanuväärne tulekindel tulemuslikkuse
Suure jõudlusega LSZH tuumaga 4mm vask Komposiit paneeli saab endale 2O-3Omins 1200-15OO temperatuuriga leek positiivset mõju all. Vastavalt GB8624-2OO6 "ehitusmaterjalide põlemisel täitmise hindamisviis", on B1 taseme tulekaitsega materjalide ja saada NFTC sertifitseerimise kaudu.

Super ilm võime

PVDF kattega eelis korrosioonikindlus, plekki vastupanu ja ilm võime, ükskõik kuidas kuuma päikese või külmutamine blizzard, meie tulekindel vask Komposiit paneeli on kahjustamata algse täiusliku välimuse.

Super koorimine tugevus

Suure jõudlusega tulekaitsega tuumaga tehnilise võtmeindeks, koor tugevus on suurem kui-tulekindel paneel 10% rohkem see on kooritud 20 tsüklit temperatuuriga 40° c, 80 ° ja ilma tugevuse.

ühtse kate, värvi ja mitmekesine:

Kate peab kinni siduda metalle ning pärast muutmise katte ja alumiiniumfooliumiga. Ühtsem ja värviline, enam võimalik valida ja personlized

Kõrge tugevus

Tugev löögikindlus on kõrge sitkus tippkvaliteediga paint, vask Komposiit paneeli kahju tuuline ja liivane ala.

 Lihtne hooldada

Lihtne puhastada, isegi mõned raskemad reostuse valdkondades, tulekindel vask Komposiit paneeli saab puhastada ainult neutraalne puhastusvahend. Hoida uus, pärast iga puhastada.

 

◎ Taotlus Range:

Tulekindel vask Komposiit paneeli on ideaalne materjal ja seest kardin seina viimistlus, näituseruumide, suur vastuvõtt tuba nagu laialt kasutusel.

kauplused, büroohooned, hanks, Hotellid, Hostelid ja korterid; Seda kasutatakse kaunistamiseks siseseinad, laed, vannitoad, köögid, rõdu, stendid, tunnelid, subway wails, telefonikabiin, Jahtklubide ja muud tööstuses


Küsitlus