PVDF kattega A / B tulekindel alumiinium Komposiit paneeli

Tulekindel ACP on ühend, ülemine/alumine kiht alumiinium plaadid anorgaanilised komposiit tulekaitsega tulekindel core pärast polümeeri kile liitmine, kahepoolne maali ja tagasi lehe liitmine.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

PVDF kattega A / B tulekindel AKV

Tulekindel ACP on ühend, ülemine/alumine kiht alumiinium plaadid anorgaanilised komposiit tulekaitsega tulekindel core pärast polümeeri kile liitmine, kahepoolne maali ja tagasi lehe liitmine. See on laialdaselt kasutusel hoone kardin ootab kõrge tulekindel nõuetele. On kolmanda põlvkonna asendada imporditud toodete kardin seina AKV ja kenasti ACP. Tulekindel ACP olla mitte ainult eeliseid tavapärase AKV, kuid ka väga hea tulekindel. See on kirjeldatud GB8624 B1 ja A2 tulekindel standard, LSOH, halogeeni vaba, ei ole mürgine gaas, karm core kiht, lihtne kasutada ja paigaldus.


◎ Funktsioon:

① Tähelepanuväärne tulekindel tulemuslikkuse
Suure jõudlusega LSZH core, 4mm ACP endale 20-30 min 1200-15OO temperatuuriga leek positiivset mõju all. Vastavalt GB8624-2006 "ehitusmaterjalide põlemisel täitmise hindamisviis", on B1 taseme tulekaitsega materjalide ja saada NFTC sertifitseerimise kaudu.

Super ilm võime

PVDF kattega eelis korrosioonikindlus, plekki vastupanu ja ilm võime, ükskõik kuidas kuuma päikese või külmutamine blizzard, meie tulekindel ACP on kahjustamata algse täiusliku välimuse.

Super koorimine tugevus

Suure jõudlusega tulekaitsega tuumaga tehnilise võtmeindeks, koor tugevus on suurem kui-tulekindel paneel 10% rohkem see on kooritud 2O tsüklit temperatuuriga 40° C kuni 80 ° ja ilma tugevuse.

ühtse kate, värvi ja mitmekesine:

Kate peab kinni siduda metalle ning pärast muutmise katte ja alumiiniumfooliumiga. Ühtsem ja värviline, enam võimalik valida ja personlized

Kõrge tugevus

Tugev löögikindlus, kõrge sitkus tippkvaliteediga paint, ACP on kahju tuuline ja liivane ala.

Lihtne hooldada

Lihtne puhastada, isegi mõned raskemad reostuse valdkondades, tulekindel ACP saab puhastada ainult neutraalne puhastusvahend. Hoida uus, pärast iga puhastada.


◎ Taotlus Range:

Tulekindel ACP on ideaalne materjal ja seest kardin seina viimistlus, näituseruumide, suur vastuvõtt tuba nagu laialt kasutusel.

kauplused, büroohooned, hanks, Hotellid, Hostelid ja korterid; Seda kasutatakse kaunistamiseks siseseinad, laed, vannitoad, köögid, rõdu, stendid, tunnelid, subway wails, telefonikabiin, Jahtklubide ja muud tööstuses.

Küsitlus