PVDF / PE alumiiniumkomposiit paneel

PVDF / PE alumiiniumkomposiit paneel

Wall paneel, komposiit paneel, seinakattematerjalide tootja / tarnija Hiinas, pakkudes PVDF / PE alumiiniumist komposiit paneel, viimistlusmaterjal ja ehitusmaterjalide alumiiniumist komposiit paneel, hea paindlikkus alumiiniumist komposiit paneel ja nii edasi.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Põhiinfo


  • Paneeli paksus: 3mm

  • Funktsioon: Tulekindel, Anti-staatiline, Antibakteriaalne, Mould-proof

  • Sertifitseerimine: CE, ASTM, ISO, Roheline Leht

  • Transpordipakend: puidust kasti või lahtiselt

  • Päritolu: Taizhou, Hiina

  • Pinnaviimistlus: katmine

  • Alumiiniumi paksus: 0,15 mm

  • Kasutamine: Väline sein, kardin sein, sisustus, reklaam


  • Spetsifikatsioon: 1220 * 2440mm; Kohandatud saadaval

  • HS-kood: 760611

Tootekirjeldus

PVDF / PE alumiiniumkomposiit paneel

Alumiiniumkomposiit paneel on uus materjal pärast tõsist töödeldud alumi-num sheet kasutatakse pinna, mis on poleeritud ja kaetud lakiga. Polüetüleen on selle põhikiht.
Alumiiniumplaat koosneb kahest erinevast materjalist (metallist ja mittemetallist), see säilitab materjali (alumiinium, metallist polüetüleenplastist) esialgne koostis peamisi omadusi, et kõrvaldada originaalse materjali puudused ja saada palju suurepäraseid materjale omadused nagu luksus, dekoratiivne, värvikas ilmastik, korrosioonikindlus, vastupidavus kokkulangevusele, tulekahju, niiskus, heliisolatsioon, soojusisolatsioon, löögikindlus; kerge kaal, lihtne lisada Liimimine, lihtne transportimine ja paigaldamine, saab ehituse omadusi kiiresti kohandada, need omadused laiendavad alumiiniumplaadi laialdast kasutusvõimalust

. Aluminumm-plastikpaneelide struktuurStandard suurus

Standard suurus 1220 * 2440 * 4mm
Paksusvahemik 2mm ~ 8mm
Pikkusvahemik vähem kui 6000mm
Laius on saadaval 900mm ~ 2000mm
Alumiiniumi naha paksus 0,1 mm ~ 0,6 mm
Värvid Alumiiniumkomposiitpaneel
valida rohkem kui 100 värvi, RAL ja PANTONE sobivad
Katmine PE, PU, PVDF, FEVE, NANO, Antibakteriaalne, Anti-Static, Anti-Scratch .....
Pakendamine Puidust kasti või lahtiselt
Kohaletoomiskuupäev standardvärv, vajab 7-10 päeva, erilist värvi ja laiust vaja 25 päeva
Tootmisliinid 10 tootmisliini


Toote omadused :

1.KONOMIA
Kvaliteetsete alumiiniumplassiidipaneelide kasutamisega ei arvestata pikaajalise hooldusega, seega on täidetud modemi kõrgustikehade hoolduskulud. meie riigi linnades esineva tõsise reostuse tõttu võivad need olla vajalikud hooldamiseks ja puhastamiseks aastatepikkuseks.Kas kergesti puhastatav, neid saab puhastada neutraalse puhastusvahendi ja puhta vee abil ning pärast puhastamist tulevad need uhked.
2.DURABILTY
Fluorosüsinikega kaetud alumiinium-plastikust komposiit paneelid on iseloomustatud kõrge vastupidavusega, hea vastupanu ilmaga, kõrge temperatuur, kulumine ja reostus jne.
3FLANTNESS
Alumiiniumplastist paneelidele antakse siledad pinnad, et täita tänapäevaseid konstruktsioone,
4.LIGHT MASS
Alumiiniumist plastist paneelid on alumiiniumist ja plastist koosnevad komposiidid, mis on teistest viimistlusmaterjalidest kergemad, et hõlbustada paigaldustööd ja lühendada ehitusperioodi.
5. EASY INSTALATION
Alumiiniumist plastist paneele saab kergesti lõigata, soonte ja kaarekujuliste või parem-angeeritud kujuga painutada, et need vastaksid kaunistuse nõuetele.
6.NON INFLAMMABLE  
Mittesüttivad välimised alumiiniumist lehed pakuvad polüetüleenist südamiku materjali kaitset ja katkestatakse soojusjuhtivus põlemise algfaasides, mille tulekindlus vastab rahvusvahelisele standardile.
7. TÄHELEPANU
Kui tellija soovib, saab alminum-plastist paneeli teha defferent värvi ja kuju, et täita arhitektide originaalset disaini, tuues kaasa täiusliku dekretsiooni efekti
8 ENERGEETILINE-FRIENDIY
Pinnakatteta muutused ei muuda keskkonda reostust.


Rakendus:
Lennujaamad, rajatised, pangad, hotellid, kinod, staadionid, koolid, restoranid, raamatukogud, haiglad, kontorid, ketikauplused, kaubanduskeskus ja muud avalikud hooned, mida kasutatakse laialdaselt dekoratiivprojektides, eriti sise- ja välistingimustes kasutatavate kujunduste jaoks .
Küsitlus