TAIZHOU GANGBANG EHITUS MATERJAL CO., LTD. loodi 2011. Meie ettevõte asub Costal Industrial Town, Sanmen, Zhejiangi provintsi TaiZhou, millel on kõik rannikualade majandussaaduste ressursid. Peamised tooted on välimine / sisekujundus AKP, reklaami trükkimine ACP, A / B klassi tulekindel ACP, puit ACP, vaskkomposiit paneel, titaan-tsinkkomposiit Panel.Steep Composite Panel ja roostevabast terasest Composite Panel.


Meie firma pindala on üle 100 MU ja 35000 ruutmeetri ehitusala Meie äriarendusega jätkame ka rahvusvaheliste täiustatud tootmisseadmete tehnilise personali ja juhtimiskoguste kasutuselevõtmist ja nende kasutuselevõttu. Innovatsiooni ja kaubamärgi nõudmisel muutume üheks tootjad, kes suudavad toota ülisuureid 2 meetri suuruseid AKV riike. Püüame luua ehitusmaterjalide valdkondades GANGBONDi margitoote kõrgekvaliteediliste, kõrgekvaliteediliste ja roheliste toodetega.


Meie firma järgib ISO9001: 2008 kvaliteedisüsteemi sertifitseerimist ja kõik meie tooted on läbinud CTC kvaliteedi sertifitseerimise Hiina riikliku Ehitusmaterjalide Test Center. Meil on palju volitussertifikaate nagu CE, SGS, PSB, ASTM, BSI ja ISO 14001: 2004.


Pärast mitu aastat kestnud jõupingutusi on meie firmas loodud ulatuslik müügivõrk, mis hõlmab rohkem kui 30 provintsi Hiinas ja 150 riigis. Edaspidi jätkame oma stiili edasiarendamist, jätkame sisearhitektuursete ehitusmaterjalide vööndite uute suundumuste baasi siseturul ja ülemeremaade laienemisel uues sajandis.