A / B tulekindel vaskkomposiitkardin sein

Tulekindel vaskkomposiitkardin seina tulekindel vaskkomposiitpaneel on vasest plaatide ülemise / alumise kihi koostis koos anorgaanilise komposiidi leegiaeglustava tulekindla südamikuga, pärast polümeerkile, kahepoolset värvimist ja tagumise lehe ühendamist. Seda kasutatakse laialdaselt ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tulekindel vaskkomposiitkardin sein

Tulekindel vaskkomposiitpaneel on vaskplaatide pealmise / alumise kihi koosneva anorgaanilise komposiidi leegiaeglustava tulekindla südamikuga polümeerkile, kahepoolse maalimise ja tagumise lehe komposiitide ühendamine. Seda kasutatakse laialdaselt hoone kardina ootab kõrge tulekindlusega nõudeid. See on kolmas põlvkond, mis asendab imporditud tooted kardinapust, vaskkomposiitpaneel ja sisekujundus vaskkomposiitpaneel. Tulekindel vaskkomposiit paneelil pole mitte ainult kõiki tavapärase AKV eeliseid, vaid ka suurepärast tulekindlust. See vastab standarditele GB8624 B1 ja A2 tulekindlatele standarditele, LSOH, halogeenivabadele, mürgistele gaasidele, kergele südamikule, kergele töötlemisele ja paigaldamisele.

◎ Motiiv:

① Tähelepanuväärne tulekindlus
Kõrge jõudlusega LSZH tuumaga võib 4 mm vasest valmistatud komposiitplaat endale lubada 2O-3Omins 1200-15OO kraadi leegi positiivse mõju all. Vastavalt GB8624-2OO6 "liigitamismeetodi ehitusmaterjalide põlemisvõime" määratlusele on tegemist B1 taseme leegiaeglustavate materjalidega ja läbivad NFTC sertifikaadi.

Super ilmateade

PVDF-i katte eeliseks on korrosioonikindlus, plekikindlus ja ilmastikukindlus, olenemata sellest, kui kuum päike või külmutav õhupesu, on meie tulekindel vasest valmistatud komposiitplaat esialgse täiusliku väljanägemisega kahjustamata.

Super koorimise tugevus

Kõrge jõudlusega leeki aeglustava südamiku puhul on peamine tehniline indeks, koorimise tugevus kõrgem kui mitte-tulekindel paneel 10% rohkem. Seda kooritakse 20 tsüklit, mille temperatuur on 40 ° C kuni 80 ° C ja ilma igasuguse tugevuseta.

ühtne kate, värvide valik:

Kattekiht kleepib metallide sidumist pärast kattekihti ja alumiiniumfooliumi. Ühtsem ja värvikas, paremini valitav ja personlized

kõrge tugevus

Tugevast löögikindlusest, kõrge puhtusastmega tippkvaliteedilisest värvist, vasest valmistatud komposiitpaneelilt on tuulise ja liivas piirkonnas kahjustusi.

  Lihtne hooldus

Lihtne puhastada. Isegi mõnes raskema reostusega piirkonnas saab tulekindlat vasest valmistatud komposiitpaneeli puhastada ainult neutraalse puhastiga. Pärast iga puhastamist hoia seda uut.

◎ Rakenduste vahemik:

Tulekindel vaskkomposiitpaneel on ideaalne materjal, mida kasutatakse laialdaselt sise- ja välistingimustes kardin seina kaunistamiseks, näiteks näitusehallid, suured vastuvõtukeskused.

kauplused, büroohooned, kontorid, hotellid, hostelid ja korterid; Seda kasutatakse sisustuste, lagede, vannitoa, köökide, rõdude,

stendid, tunnelid, metrood, telefonikabiin, purjetamine ja muu tööstuslik kasutamine.


Küsitlus