PVDF kattekiht A / B tulekindel alumiiniumkomposiitkardin sein

PVDF-i kattekiht Tulekindel kardinapuu tulekindel kardin sein on alumiiniumist plaatide ülemise / alumise kihi koostis koos anorgaanilise komposiit-leegiaeglustava tulekindla südamikuga, pärast polümeerkile, kahepoolset värvimist ja tagumise lehe ühendamist. Seda kasutatakse laialdaselt hoonete ehitamisel ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

PVDF kattekiht tulekindla kardinapuu

Tulekindel kardin sein on alumiiniumplaatide pealmise / alumise kihi koostis koos anorgaanilise komposiidi leegiaeglustava tulekindla südamikuga, pärast polümeeri kile liitmist, kahepoolset värvimist ja tagumise lehe ühendamist. Seda kasutatakse laialdaselt hoone kardina ootab kõrge tulekindlusega nõudeid. See on kolmas põlvkond, mis asendab imporditud tooted. Kardin seinale, tulekindlale kardinale ei ole mitte ainult kõik tavalise kardinapuu eelised, vaid ka suurepärane tulekindel. See vastab standarditele GB8624 B1 ja A2 tulekindlatele standarditele, LSOH, halogeenivabadele, mürgistele gaasidele, kergele südamikule, kergele töötlemisele ja paigaldamisele.


◎ Motiiv:

① Tähelepanuväärne tulekindlus

Kõrge jõudlusega LSZH südamiku korral võib 4mm ACP lubada 20-30min jooksul 1200-15OO kraadi leegi positiivsel mõjul. Standardi GB8624-2006 kohaselt "liigitamismeetodi ehitusmaterjalide põletamise toimivus" on see B1 taseme leeki aeglustava materjaliga ja läbib NFTC sertifikaadi.

② Super ilmateade

PVDF-i katte eeliseks on korrosioonikindlus, plekkide vastupidavus ja ilmastikukindlus, olenemata sellest, kui kuum päike või külmutav õhupesu, meie tulekindel AKV on oma esialgse täiusliku väljanägemisega kahjustamata.

③ Super koorimise tugevus

Kõrge jõudlusega leeki aeglustava südamiku puhul on peamine tehniline indeks, koorimise tugevus kõrgem kui mitte-tulekindel paneel 10% võrra suurem. See on kooritud 2O-tsüklit, mille temperatuur on 40 ° C kuni 80 ° C ja ilma igasuguse tugevuseta.

④kujundav kate, värvide valik:

Kattekiht kleepib metallide sidumist pärast kattekihti ja alumiiniumfooliumi. Ühtsem ja värvikas, paremini valitav ja personlized

⑤ kõrge tugevus

Tugevast löögikindlusest, kõrge tugevusega täppiskvaliteediga värvilt, AKV-le on mingeid kahjustusi tuulises ja liivas piirkonnas.

⑥ Lihtne hooldus

Lihtne puhastada. Isegi mõnede raskemate reostuspiirkondade korral saab tulekindlat AKP-d puhastada üksnes neutraalse puhastiga. Pärast iga puhastamist hoia seda uut.


◎ Rakenduste vahemik:

Tulekindel ACP on ideaalne materjal, mida kasutatakse laialdaselt sise- ja välistingimustes kardin seina kaunistamiseks, näiteks näituse saalid, suured vastuvõtukeskused.

kauplused, büroohooned, kontorid, hotellid, hostelid ja korterid; Seda kasutatakse sisustuste, lagede, vannitoa, köökide, rõdude,

stendid, tunnelid, metrood, telefonikabiin, purjetamine ja muu tööstuslik kasutamine.
Küsitlus