Super paksus ja laius titaan-tsinkkomposiitkardin

Super paksus ja laius titaan-tsinkkomposiitkardin

Super paksus ja laius Titanium Zinc Composite Curtain Wall Titaan-tsink-komposiit paneel meie uued sulamid komposiit paneel, mida kasutatakse kardin seina. See on lisandunud titaanist tsingisulamid ja tulekindlad mineraalsed materjalid. Titaani-tsingisulam on raskem ja püsivam kui tavaliselt ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Super paksus ja laius titaan-tsinkkomposiitkardin

Titaan-tsink-komposiit paneel meie uued sulamid komposiit paneel, mida kasutatakse kardin seina. Seda täiendavad titaanist tsingisulamid ja tulekindlad mineraalsed materjalid. Titaani-tsingisulam on raskem ja püsivam kui tavaline tsink. See on eluaegne hooldusvaba omadus ja vastab esteetilise standardi nõudmistele ja tänapäevase kardinaseinte tegelikule nõudlusele.

Miks valida titaan-tsinkpaneel?

1.Välised materjalid

Tsink on ajatu materjal, mis näitab täielikult nii kaasaegset tehnikat kui ka klassikalist ilu.

2. Eeldatav elu

Tsingi kasutusiga ulatub tavapärasesse keskkonda 80-100 aastani ja mõistlik paigaldamine. Seal on vähe materjale, millel on sama eeldatav elu kui tsink üle kogu maailma.

3. Pääsemine

See võib iseenesest paraneda, kui see on kriimustatud või märgistatud selle transportimise ja paigaldamise ajal või selle eluea jooksul.

4. Lihtne hooldus

Peaaegu pole vaja puhastada kogu elu jooksul.

5 ühilduvus

Tsinkpaneel sobib paljude teiste materjalidega, nagu alumiinium, roostevaba teras, klaas, kivi jne.

6 Looduslik materjal

Tsink on inimese loomade ja taimede bioelement. Tsinkkardin seina vihmavett puhas joogiveesüsteemiga. See võib voolata tiigiks, jõele ja aias ilma reostuseta.


Küsitlus