Alumiiniumkomposiitplaadi jõudlus

- May 10, 2018-

Super eemaldamine kraadi

Alumiinium-plastikust komposiitpaneel võtab vastu uue protsessi ja parandab alumiinium-plastikust komposiitpaneeli peamise tehnilise näitaja koorimistugevust suurepärase olekuni, mis parandab alumiiniumplastist komposiitpaneelide tasasust ja ilmastikukindlust.

Materjali on lihtne töödelda

Alumiinium-plastikust komposiitplaadi mass on vaid 3,5-5,5 kg ruutmeetri kohta, nii et see võib maavärina katastroofist põhjustatud kahju vähendada ja seda on lihtne käsitseda. Selle suurepäraseid konstruktsioonielemente saab saavutada tavaliste puidutöötlemisriistade abil lõikamiseks, lõikamiseks ja hööveldamiseks. Edge, mis on kujundatud erinevate kujunditega, täisnurkselt, disaineriga, mitmesuguste muudatuste tegemiseks, hõlpsaks paigaldamiseks, kiireks ja ehituskulude vähendamiseks.

Suurepärane tulekindlus

Alumiinium-plastikust paneeli keskosas on leegiaeglustav materjal PE plastikust südamikumaterjal, mõlemal küljel on väga raske alumiiniumikihi põletada. Seetõttu on see hoone tuleohutusnõuetele vastav tuleohutusmaterjal.

Löögikindlus

Kõrge löögikindlus, tugev kõvadus, pealmise katte kahjustus, tugev löögikindlus ja tuule ja liiva puudumine tuule ja liiva ulatuses.

Super ilmastikukindlus

Tänu oma unikaalsetele eelistele KYNAR-500 PVDF-i fluorosüsiniku värvide ja ilmastikukindluse kasutamisel saab seda kasutada kuni 20 aastat, ilma et see kahjustaks ilusa välimuse kuuma päikese või külma lumega. tuhmuma

Ühtne kattekiht

Pärast Henkeli kiletehnoloogia keemilist muundamist ja kasutamist on värvi ja alumiiniumist plastist paneelide vaheline adhesioon ühtlane ja värvid on mitmekesised, võimaldades teil valida suurema ruumi ja näidata oma isikupära.

Lihtne hooldus

Alumiiniumist plastist paneelid on märkimisväärselt parandanud nende resistentsust saastumise suhtes. Hiina linnareostus on tõsisem. Mõne aasta pärast tuleb seda hooldada ja puhastada. Heade isepuhastuvate omaduste tõttu on vaja kasutada ainult neutraalset puhastusvahendit ja puhast vett. Pärast puhastamist muutuvad plaadid püsivalt uueks.

Lihtne töötlemine

Alumiiniumplastplaat on hea materjal, mida saab hõlpsasti töödelda ja vormida. See on suurepärane toode tõhususe saavutamiseks ja aja võitmiseks. See võib lühendada ehitusperioodi ja vähendada kulusid. Alumiiniumist plastist paneele saab lõigata, lõigata, soonest lõigata, saetud, puurida, töödelda ja külge vormitud, külmvormitud, külmvaltsitud, neelatud, kruvitud või liimitud.

1, hea ilmastikukindlus, tugev tugevus, lihtne hooldus.

2. Ehitamine on mugav ja ehitusperiood on lühike.

3, suurepärane töötlemine, soojusisolatsioon, heliisolatsioon ja suurepärane tulekindlus.

4, hea plastilisus, löögikindlus, saab vähendada hoone koormust, hea löögikindlus.

5, sile, kerge ja tugev.

6, valida rohkem värve.

7 töötlemisseadmed on lihtsad, kohapeal töödeldavad.

8, lillede ja mustrite saab kohandada tootmist