Paigaldusjuhend

20150207034939_28657(001).jpg

1, alumiiniumkomposiit paneel Ühendus melthodid tavaliselt kasutatakse

Alumiiniumkomposiit paneel võib kasutada ühendamiseks ühenduses tavaliselt kasutatavaid metalli- ja plasti töötlemisviise. Järgnevalt tutvustatakse mitmeid levinumaid ühendusrežiime:

(1) nöörühendused
Alumiiniumkomposiitpaneel võib olla ühendatud sobiva alumiiniumnukustusplaadi või -plaatide ja muude materjalide kasutamisega. Kasutamine välitingimustes või kohtades, kus on kõrge niiskus, tuleks kasutada roostevabast terasest tuulelõikurit, et vältida alumiiniumplastist plaadi korrosiooni, kui kasutate Core knot , võre südamik on fikseeritult ühendatud, et seda eemaldada pärast seda, kui käänmikke kasutatakse ainult siseruumides kasutamiseks.

(2) keermestatud kinnitiga
Kas väliskülg ja sisustus koos kahega
a.Partide välise kinnituse jaoks
Kui väliskeermestatud kinnitusvahendit tuleb kaaluda alumiiniumkomposiitplaadi soojuspaisumistegurit, et vältida alumiiniumplaadi deformatsiooni termilise ja pigistatava deformatsiooni tõttu, tuleb avada alumiiniumkomposiit paneel, mis peab olema suurem kui kruvide läbimõõt, nii et see vastaks laienemise nõuded.

Roostevabast terasest kruvi kasutamine tihendiga võimaldab vältida alumiiniumplaadi ekstrusioonide deformeerimise teel, kontrollida on toote funktsiooni. Selleks, et valida sobiva konstruktsioonielemendi kruvikinnituskruvi, tuleks kasutada pingutusmuundurit või kruvikeerajat, et tagada kindel plaat, kuid mitte liiga alumiiniumkomposiit paneelipinnal tihedalt jälgi jätta.

Ehitus ja mõnikord tuleb kasutada natuke drillng või korpuse deformatsioon alumiiniumi või põhja struktuur, et saavutada fikseeritud keskus puurida auk ja neet. Vajadus pöörata tähelepanu sellele, on eelnevalt kinnitatud kruvide kaitsekile eemaldamine.

b.Partide sisemise kinnitamiseks

Sisemise rakenduse ühendamiseks mõeldud kruvi saab kasutada erineva peaga kuju terasest või puidust. Need kruvid ei luba tavaliselt alumiiniumkomposiitplaadi soojuslikku paisumist nihkuda.

Alumiiniumkomposiitpaneeli kinnitamiseks kasutatakse kaldkinniti kruvisid, saab kasutada tavalist aukude meetodit või otse alumiiniumpaneeli pressimisplaadile, mis on suuremad kui kruvivarda ava läbimõõt.

(3) plastist keevitamine (ainult PE-südamikumaterjalile)
Kuumõhuga keevitusühendust saab rakendada alumiiniumkomposiidi vahel plastiku vahele, kasutada elektriküttega püstolat õhku kuumutades sulatava alumiiniumist välja nägema polüetüleenist südamiku materjali kihiga ja polüetüleenplasti keevitusvarda pärast jahutamist. Keevituskvaliteet saavutatakse hea seisukorra korral:

Valmistada hea plaadi piiri liides;

B puhas kuuma õhk;

C Keevitustemperatuur õigesti;

D kontaktrõhu õigus;

E keevituskiirus.

(4) võlakiri
Metalli liim / üldine liimühendus. Siseruumide reklaami plaadil, kabiini paigutusel Tavaline metall või tavalised liimid sobivad tor komposiitplaadi liimimiseks, suure tugevusega sobivad kahepoolsed lindid ei ole vajalikud. Soovitame kasutada ühekordset liimainet.

SIKA-BOND

Vajadus pöörata tähelepanu on see, kui seda kasutatakse väljas, kui liimimise võime taluda üldist staatilist tugevust.

Kui liimitud alumiiniumpaneel ja muud materjalid võivad erinevate materjalide termilise laienemise koefitsientide tõttu katkestada.

(5) kaardi pistikühendus
Usumeetrit saab kasutada ka fikseeritud kombinatsioonipargi, alumiiniumkomposiitpaneelide ja alumiiniumist kinnitusvahendite ühendamiseks, mis võivad olla plastmaterjalist või valmistatud, ning koosnevad tavaliselt kahest osast ja koosnevad kruviühendusest.


2, GB / T 17748-2008 alumiiniumkomposiitpaneelide kasutusjuhend

1.slotted
Alumiiniumkomposiit paneel konstruktsiooni ajal kokkupandavale küljele, peaks vastavalt vajadustele olema piludega, üldiselt võib avada pesa, U-tüüpi pilu tüüp V, joonisel C.1 on toodud mitmed tüüpilised piludetailid. Kasutades alumiiniumplaadi spetsiaalset pilu masinat, veenduge, et pikisuunaline sügavus ei kahjustaks alumiiniumist vastupidist ja jäta 0,3 mm plastkihi paksus. Pesa saab vastavalt vajadusele kasutada piiratud ribi tugevdusmeetmeid nagu

2.tear film
Alumiiniumkomposiit paneel pärast paigaldamist tuleb viivitamatult ära katkestada kaitsekile, kaitsev kile, et vähendada vananemise tõttu, mille põhjuseks on pisarakkide keerukus, tõsine jääkliim või alumiiniumpinna tõsine reostus jne.

3. pinnakilekaitse
Vältimaks värvikihi pinna kahjustamist
4. paigaldamise suund
Kuna alumiiniumkomposiit-paneelkihi pind on tavaliselt kasutatav rull-katteprotsessi tootmisel, võib kattekihi värvus olla teatud suunas (eriti metallvärv), erineva nurga all vaadelduna võib alumiinium-plastikust plaadi sensoorne värv olla mõnevõrra erinev, et Selle erinevuse vältimiseks tuleks alumiiniumplastist plaat paigaldada sama tootmise suunas.

5. puhastus hooldus
Alumiiniumkomposiit paneel vähemalt aastaks peaks olema puhastusvahend, eemaldada pinna plekid ja kahjulikud ained, hoida pind puhtana, tagada toote normaalne kasutusaeg. Kasutada tuleb painduvat puhastusvahendit neutraalse puhastuse, puhastamise puhul enne puhastusvahendit alumiiniumplaadiga, mis on kaetud kahjulike mõjudega

6.varustustingimused
Alumiiniumkomposiit paneel tuleks hoida kuivas, jahedas, ventileeritud sile, ladustamise probleemid ei tohiks olla üle 70 DEGC.

7.langemine ja painutamine
Alumiiniumist komposiitpaneel põrandaplaatidele tuleb eelnevalt arvestada hea voltimisprotseduuriga, mitte korduva kokkupakkimisega, vajadusel otse painutatud alumiiniumist plaadimõõdetesse mitte libistada, peab minimaalne painderaadius olema vähemalt 30 cm.

8. tihendusmaterjali toetamine
Alumiiniumplastist plaadi tihendusmaterjal peab olema hea ilmastikukindluse ja alumiiniumplaadiga hea ühilduvusega. Tihendusmaterjal peab vastama ka asjakohastele riiklikele või tööstusstandarditele. Viletsa tihendusmaterjali tõttu on kerge saastada isegi alumiiniumkomposiitplaadi korrosiooni, nii et test tehti enne kõiki

tihendusmaterjalid ja alumiiniumplaadi ühilduvus on vajalik.

9. kavandamine ja paigaldamine

Alumiiniumkomposiitplaadi paigalduse projekteerimisel tuleb rakendada paigalduskonstruktsiooni vastavaid spetsifikatsioone ning täielikult arvestada, et soojuspaisumise ja kokkutõmbumise vältimiseks võivad tehnilised ja pinna karedus vältida halba mõju.

10.transport
Alumiiniumi komposiit pannel käitlemise ja transportimise protsessis peaks olema virnastatud korralikult, sile, stabiilne, vältida liikumist, lohistamist, pinna kriimustamist, kokkupõrget ja kohalikku purustamist.


3, meetod
1, kleepuv otsene ehitusmeetod
A, alusplaat ja alumiiniumist plastist komposiitpaneel (liimitava vineeriga või lame seina pinnakatteliimiga), kergelt kuiv, mitte kleepuv (vastavalt temperatuurile umbes 10 minutit), alumiiniumist plastist komposiitplaadile kleebitakse vineer, käte klap rõhk, kuni alumiiniumist plastkomposiit plaat täielikult ummistunud vineer vaadata. Ärge kasutage rauda või lihtne rasked vigastatud pinna knock plekk tööriist

B, ühine reserveeritud 5-10mm õmblus, trimmimine tihendi täidiseks või.

2, kahepoolne adhensive lint ja adhensive ja kasutamine
kahepoolne liimriba kasutamine (vastavalt kõrgusele, alumiinium-plastist komposiitplaadi suurusele ja kandevõimele, madala vahtpolüuretaani või polüetüleenist kahepoolse lindi valimine), väliskujundus spoonipasta, pindala 3O%, ülejäänud 7O% pole kinni osa liimib kaetud Yutiani kujuga ruumi, siis kleebitakse alumiiniumist plastist komposiitplaadi ülaosas, kus käed ulatuvad täielikult kinni.

3, kardina seina kuiva rippuv ehitusmeetod
Alumiiniumist komposiit paneel kardin seina struktuuri kujul saab jagada ühiku kardina seina alumiiniumist plaat kardin seina ja osa tüüp alumiiniumist plaat kardin seina kahte vormi.

A, ühikutüüp kardin sein on paneelid ja metallraam (talad, veerud), mis on tehases monteeritud kardin seina, kardina seinakonstruktsioonid, et moodustada täielik kandekarkassist seina paigaldus kohapeal.

B, komplektis olev kardin sein toetab kaadri kardin seina kolonni, tala ja alumiiniumplaat on järjekorras paigaldatud kohapeal.


4, hoone kardin seina  

Koosnevad tugistruktuurisüsteemist ja paneelist võib olla vastupidine teatud ümberpaigutamisvõime põhistruktuur, mitte ruumi struktuuri jagamine, tekitades kaitsekonstruktsiooni või dekoratiivse struktuuri mõju.

Keele koostamise skeem:

5, kardina seinte alumiiniumkomposiit paneelide klassifikatsioon
Alumiiniumist komposiit paneel kardin seina lisaks mängida rolli kaunistamiseks, vaid ka paljude funktsioonide, nagu näiteks kaitsta ehitise seina ehituskonstruktsiooni heliisolatsioon, soojusisolatsioon, niiskuskindel, pärivad tuule, et saavutada need funktsioonid, tuleks tagada tehnoloogia, alates kardin seina süsteemide tehnoloogia aspekt peamiselt jagatud suletud ja avatud kahe kardina seina süsteem.

1, suletud tüüpi kardin sein on tihendatud kleeplindiga paneeliühendused. Eraldatud õmblusmeetodid võib jagada märjaks ja kuivaks suletud suletud. Kinnitada ja suletud ilmastikukindel hermeetik; kuiv ja suletud ekstrusioonvormimise liimiga.

2, avatud kardin seinakonstruktsioon viitab vahel kardin seina sees ja väljas on avatud, ühendatud.See soojustusefekti saavutamiseks, heliisolatsioon, näiteks kardin seina funktsiooni veekindel konstruktsioon, selle sisekujundus on suletud , mida nimetatakse ka kardin seina taga.

Avage kardin seintehnoloogia tehnoloogia ja traditsiooniline täiesti suletud kardina seinakonstruktsioonil on palju unikaalseid eeliseid võrreldes järgmisega

1. Metalli dekoratiivne kiht taga, mis hoiab õhu ringlust pikka aega, seega on soojusjuhtivus hea, võib märkimisväärselt vähendada temperatuuri poolt põhjustatud kahjustusi, näiteks soojusjuhtivuse vähendamiseks, ehituskonstruktsioonide pragude vähendamiseks

2. Hoida kuiv sein, siseruumide niiskus võib olla väga kiire, uus sein võib kiiresti kuivada

3. Kombineeritud ja seina isolatsioonimaterjal võib oluliselt vähendada müra, mis mõjutab välistingimusi. Selleks, et parandada siseruumide elu mugavust.

4. Tuule rõhu intensiivsuse mõju kõrgemal asetsevale välisseinale vähendatakse, kuna avaneb kardin seinakonstruktsioon, nii et suurema suurusega võrguplaati saab vähendada või mitte ribide taga

5. Kardin seinakarkass võib vähendada fikseeritud punkti arvu ja hulga